Yangın çıkış kapısı fiyatları istanbul

01.08.2016
828

Yangın çıkış kapısı fiyatları istanbulYangın kapıları yönetmelik ile zorulu hale getirilen bir kapıdır. İlk bu yönetmelikler ciddi anlamda metropollerde uygulanmış devamında tüm Türkiye’nin dört bir yanında uygulanması yapılmıştır. Can kayıplarının azalması anlamında önemli bir önlemdir. Yangın kapısı, yangın anında en kısa sürede çıkış yapmanızı sağlayacaktır.

Üzerinde bulunan panik bar makanizması sayesinde tek hamlede çıkış yapmanızı sağlar. Yangın kapısı belli başlı bir kurum tarafından sertifika edilir ve satışa sunulur.

Yangın çıkış kapısı fiyatları istanbul

Firmamız yangın kapısı üretimi ve satışı yapmaktadır. Kapılarımız yangın yönetmeliğine uygun şekilde aksesuarları ile birlikte satılmaktadır. Firmamızın üretimiş olduğu kapı fiyatları hakkında güncel fiyatları firmamız mail veya telefon aracılığı ile güncel fiyatları öğrenebilirsiniz. Talep etmeniz dahilinde en kısa yazılı teklif hazırlanacaktır.

Yangı Kapısı İstanbul, Yangın kapısı istanbul avrupa yakası, Yangın kapıları istanbul, Yangın kapı istanbul Yangın kapısı fiyatları istanbul, Yangın kapısı imalatı istanbul, Yangın kapısı firmaları istanbul Yangın kapısı imalatçıları istanbul, yangın çıkış kapısı istanbul, Yangın kapısı fiyatı istanbul, Yangın çıkış kapısı fiyatları istanbul

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.