Yangın Kapısı Fiyatları

Anasayfa » Yangın Kapısı Fiyatları

Yangın Kapısı Fiyatları belli başlı özellikleri içermesi gereken bir kapıdır. Bu kapı binaların iskanı, Şirkelerin çalışma izinleri için önem arz etmektedir. Yangın Kapısı Firmalarından bir kısmı bunu fırsat bilerek astromik fiyatlara acil çıkış kapısı satmaktadır. Bir kısmı ise merdiven altı imalat yaparak sac kapıları yangın çıkış kapısı olarak satış yapmaktadır. Bu iki işlemde firmamız tarafından onaylanmayan davranıştır. Sonuç itibari ile dürüstlüğün kazandıracağını inanmaktayız.

Satışını yapmış olduğumuz yangın çıkış kapıları 120 Dk Sertifikalıdır. Fiyat Politikası olarak firmamız şirket giderlerini ve kar marjlarını düşük tutarak Kaliteli kapıları uygun fiyata satış ve montaj işlemleri yapmaktadır.

Yangın KapısıYangın Kapısı Fiyatları

Yangın Kapılarında en İnternette dolaşan 300 TL ve 230 Tl gibi rakamların gerçeği yansıtmadığını ifade etmemekteyiz. Bu Fiyatlara yangın kapısının sac maliyeti olmamaktadır. Kaldi ki Bu kapı sadece sactan oluşmamaktadır. İzalasyon, Yaylı Menteşe, Duman Contası, Elektro Statik boya ve Kalifiye İşci maliyeti hepsi bir araya geldiği zaman internette dolaşan fiyatların doğru olmadığını telefonu acan kimsenin size Astromik değişen farklı fiyat verdiğini göreceksiniz. Bu sebetten dolayı Yangın kapısı alırken fiyat ve kalite yönüden uygun olup olmadığını iyi değerlendirmelisiniz. echo “asdasdas”;