Yangın Kapısı Fiyatları

Anasayfa » Yangın Kapısı Fiyatları

Yangın Kapısı Fiyatları belli başlı özellikleri içermesi gereken bir kapıdır. Bu kapı binaların iskanı, Şirketlerin çalışma izinleri için önem arz etmektedir.

Yangın Kapısı Firmalarından bir kısmı bunu fırsat bilerek astronomik fiyatlara acil çıkış kapısı satmaktadır. Bir kısmı ise merdiven altı imalat yaparak sac kapıları yangın çıkış kapısı olarak satış yapmaktadır. Bu iki işlemde firmamız tarafından onaylanmayan davranıştır. Sonuç itibari ile dürüstlüğün kazandıracağını inanmaktayız.

Satışını yapmış olduğumuz yangın çıkış kapıları 120 Dk Sertifikalıdır. Fiyat Politikası olarak firmamız şirket giderlerini ve kar marjlarını düşük tutarak Kaliteli kapıları uygun fiyata satış ve montaj işlemleri yapmaktadır.

Yangın KapısıYangın Kapısı Fiyatları

Yangın Kapılarında en İnternet’te dolaşan 350 TL ve 450 tl gibi rakamların gerçeği yansıtmadığını ifade etmemekteyiz. Bu Fiyatlara yangın kapısının sac maliyeti olmamaktadır. Kaldı ki bu kapı sadece saçtan oluşmamaktadır. İzolasyon, Yaylı Menteşe, Duman Contası, Elektro Statik boya ve Kalifiye İşçi maliyeti hepsi bir araya geldiği zaman İnternet’te dolaşan fiyatların doğru olmadığını telefonu açan kimsenin size Astronomik değişen farklı fiyat verdiğini göreceksiniz. Bu sebepten dolayı Yangın kapısı alırken fiyat ve kalite yönünden uygun olup olmadığını iyi değerlendirmelisiniz.