Yangın merdiveni kapıları fiyatları

Yangın merdini can güvenliği acısından önemi vardır. Yangın merdivenlerinin üzerine içi izole malzeme ile dolu özel bir kapı takılmaktadır. Kapının özelliği gereği yangına dayanıklı ve kendiğinden kapanır olması, en önemliği tek hamle ile açılır bir kapı olması gerekir. Bu neden den dolayı yangın kapısı üzerinde panik bar takılmaktadır.

Yangın merdiveni kapıları fiyatları

Yangın merdiveni kapısı üeticisi olduğumuz için diğer satıcılara oranla daha uygun fiyata sattmaktayız. Kapılarımız yangın yönetmeliği gereği panik bar, yaylı menteşe ve duman contası ile birlikte satılmaktadır.

Yangın merdiveni kapıları fiyatları

Firmamız istanbul bahçelievlerde imalat yapmaktadır. Türkiye’nin her yerine yangın kapısı gönderimi yapmaktadır.

Add a Comment

© Copyright 2019, Reddoor Yangın Çıkış Kapıları
Yangin kapisi,YANGIN KAPISI, Yangin kapisi, yangin kapisi, test raporlu yangin kapilari, sertifikali yangin kapisi, panik barli yangin kapisi, Istanbul yangin kapisi, yangin kapisi, yangin kapilari, yangin kapisi, yangin kapisi fiyatlari, uygun yangin kapisi, ucuz yangin kapisi, ucuz yangin kapilari, 30,60,90,120,180 dk yangin kapisi, yangin kapisi imalati, yangin kapisi fiyatlari, yangin kapisi sartnamesi, yangin kapisi teknik sartnamesi, yangin kapisi özellikleri, yangin kapisi yönetmeligi, panik barli yangin kapisi, Yangin kapisi istanbul , yangin kapisi fabrikasi, ikiteli yangin kapisi, Teknik oda Kapisi