Acil çıkış kapısı ankara

14.06.2016
730

Acil çıkış kapısı ankaraAcil çıkış kapısı ankara

Firmamız istanbul’da üretim yapmaktadır. Türkiyenin dört bir yanına yangın kapısı gönderimi ve satışı yapmaktadır. Acil çıkış kapısı firması olarak siparişlerinizde panik bar, yaylı menteşe ve contası ile bilrikte gönderim yapmaktayız. Tüm ürünlerimiz ambar firmlarına ablaşlanıp verilmektedir. Yolda herhangi bir cizilmelere karşı en iyi koruma yöntemi ile yükleme yapmaktayız.

 

Acil çıkış kapıları enel manada hayatımızın en ummadığımız yerde bizim canımızı kurtaracak kapıdır. Bu kapıyı tarif ederken samimi duygular ile hadi ordan diyebilirsiniz. Sırasıyla acil çıkış kapısının özelliklerini ve bize yararlarını açıklayım..

Acil çıkış kapısı tanımında bize en kısa sürede bulunduğumuz yapıdan çıkış yapmamızı sağlayan içi izole malzeme ile dolu kapıdır.

Bu tanıma görde bize bir kapı en kısa sürede nasıl çıkış yapmamızı sağlar?

Acil çıkış kapısı üzerinde bulunan kilit sistemi yani panik barı açmak için hiç bir kilit sistemi bulunmamaktadır. Bu kilit sistemi tek hamle ile buluduğunuz yapıdan çıkış yapmanızı sağlar. bazı durumlarda bu kapı bizi alevlerden korumaktadır. Yangın kapısı alevlerden nasıl bizi korur? Yangın kapısı içi izole malzeme ile dolu özel bir kapıdır.

Acil çıkış kapısı nerelerde kullanılmaktadır?

acil çıkış kapıları nerede kullanıldığı ile ilgili kesin bir bilgi buda yeni yapılan tüm yaılarda bulunmasıdır. Bazı ufak yapılar hariç. Listemelek gerekirse, okul, hastane, yurt, iş merkezleri, konferans merkezleri, alışveriş merkezleri, devlet kurumları ve özel bir çok kurumda olması gereken bir kapı türüdür.

Acil çıkış Kapısı Fiyatları Güncel

Öncelikle üretici bir firma olduğumuz için diğer firmalara oranla daha uygun fiyata yangın kapısı satışı yapmaktayız. Kapılarımız yangın yönetmeliğine uygun şekilde panik bar, yaylı mente ve contası ile birlikte satılmaktadır. Güncel fiyat bilgisi hakkında iletişime geçmeniz yeterlidir.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.