Acil çıkış kapısı panik bar

01.05.2016
572

Acil çıkış kapısı’nın olmazsa olmazı panik bar dır. Panik bar adından da anlaşıldığı gibi panik anında çıkış yapmak için kullanılan kilit sistemidir. Bu sistemin en büyük özelliği panik anında tek hamle ile açılmayı sağlar. Panik bar lı kapının dilerseniz. Oynar kol takabilirsiniz. Bu oyanr kol sayesinde diğer tafatan kapınızın açılmasını sağlayabilirsiniz.

Panik barKapı üzerine montajı oldukça kolay bir kilit sistemidir. Eli makkap tutan ve metre kullanmayı bilen her birey panik bar montajı yapabilir.

 

Acil çıkış kapısı panik bar

Acil çıkış kapısı panik barBu kilit sistemini yanlızca türkiyede kullanılan bir kilit sistemi değildir. Tüm dünyada kabul görmüş acil çıkış kapılarının üzerine takılan bir mekanizmadır.

Firmamızın satmış olduğu tüm kapılar panikbarlı satılmaktadır. Çünkü yönetmelik gereği üzerinde bulunması gereken bir kilit sistemidir.

 

Acil çıkış kapısı panik bar nerelerde Kullalnılmaktadır?

Aklınıza gelen tüm yapılarda kullanılmaktadır. Listelemek gerekirse kısaca; Hastane, Yurt, Devlet kurumları, Eğitim kurumları, Özel kurumlar yüsek katlı tüm binalarda kullanılması gereken bir kapı türüdür.

Ziyaretçi Yorumları (1)
  1. Burak Mert dedi ki:

    Paylaşım için teşekkürler