Dudullu Yangın Kapısı

04.03.2019
6.029

Dudullu Yangın Kapısı, Yangın Merdiveni Kapsı, Yangın Çıkış Kapısı, Yangın KapılarıYangın Kapısı Dudullu

İstanbul anadolu yakasında yangın kapısı satışı ve montaj hizmeti vermekteyiz.  Yangın Kapısı Dudullu firması olarak kapılarımız 120 dk Serifikalıdır. Milli eğitim bakanlığına ve Sağlık bakanlığına uygun yangın ölçü ve standartlardadır.

Yangın Kapısı Fiyatları Dudullu

Nitelikli sertifikalı yangın kapılarımız panik barlıdır. Stoklarımızda ekonomik fiyata yangın kapısı bulunmaktadır. Güncel Yangın Kapısı fiyatları için iletişime geçmeniz yeterlidir.

Ucuz Yangın Kapısı İstanbul Dudullu

Ucuz yangın kapısı arayanların reddoor yangın çıkış kapıları gibi üretici firmalar ile iletişim geçmelidir. Stoklarımızda ucuz yangın kapıları bulunmaktadır.

Ucuz Yangın Kapısı Kasa Tipi ve Aksesuarları Dudullu

Yangın Kapısı Dudullu, Yangın Çıkış Kapısı dudullu, Yangın Merdiveni Kapısı Dudullu, Yangın Kapıları dudulluCorner kasa Modelidir. Tek taraftan pervaz bulunmaktadır. Diğer taraftan resimde gördüğünüz gibi profil kasa şeklindedir. Bu kasa modeli tüm duvarlara montajı uygundur. Örneğin; Tuğla, Alcıpen, Yuton, Kerpiç duvar tiplerine kolayca uygulanabilir. Kasa Kalınlığı 10 cm kalınlığındadır.

Ucuz Yangın Kapısı Özellikleri Akseurları Nelerdir?

 • 120 Dk Sertifika,
 • Panik bar kilit mekanizması,
 • Yaylı menteşe,
 • Duman Contası
 • Elektro Statik Boya,
 • 62 mm Kanat Kalınlığı Havuz Kanat Yapısına sahiptir.
 • Panik bar altında extra destek sacı bulunmaktadır.
 • 1,5 mm Kasa bulunmaktadır.

Stoklarımızda Hazır kapı ölçüleri nelerdir?

– 87 * 205

–  90 * 205

– 100 * 205 ölçülerinde kapılarımız bulunmaktadır.

Hazır olan veya özel ölçüde üretilmiş yangın kapıları tüm Türkiye’ye tercih etmiş olduğunuz ambar firması ile gönderim yapımkatadır.

Dudullu yangın kapısı firmaları

Yangın Firmaları arasında en iddalı yangın kapısı firması olarak kaliteli ve uygun fiyat’a yangın çıkış kapısı satışı yapmaktayız. Özel ölçüde yangın kapısı imalatı ve satış ı yapmaktayız.

Yangın Kapıları, Nitelikli Garantili Yangın Kapıları

Yangın kapılarımız 120 dk boyunca 1000 dereceye dayanmış nitelikli kapıdır. Yangın kapılamızın üzerinde kullanılan panik bar mekanizması sac malzemeden üretilmiş kurulumu ve kullanımı kolaydır.

Özel Ölçüye Göre Yangın Kapısı Sarma Kasa modeli

Panik Bar DUdullu,Panik barlı Yangın Kapısı dudullu Sarma kasa olarak bilinir, Bazı kapı montajcıları bu kasa tipine Çektirme kasa, Demirciler ise kayseri kapısı denilmektedir. Bu kasa modelinde duvar her iki taraftan pervazlıdır. Bu pervaz yardımı ile daha estetik ve temiz bir görünüme sahip olursunuz. Sol taraftaki resmi incelediğimizde kolayca anlayabilirsiniz. Diğer corner kasa ile tek farkı pervazdır. Aksesuar ve nitelik olarak aynı kapıdır.

Dudullu Panik Bar

Firmamız yangın kapısı satığı yaptığı gibi panik bar satışıda yapmaktadır. Panik barlarımızın kurulumu ve kullanımı oldukca kolaydır. Tüm Türkiyeye ve panik bar gönderimi ve yangın kapısı gönderimi yapılmaktadır.

Panik bar dudullu, Ucuz Panik bar, Panik bar fiyatları dudullu

Panik Barlı Yangın Kapısı Dudullu, Yangın merdiveni Kapısı Dudullu, Acil Çıkış Kapısı Dudullu,  Yangın çıkış Kapıları Dudullu, Yangın Kapısı Dudullu,Dudullu Yangın Kapısı ,Yangın Kaçış Kapısı, Yangına Dayanıklı Kapı Dudullu,

 

 

 

 

 

Ziyaretçi Yorumları (1)
 1. Hikmet Akça dedi ki:

  Merhaba Elinizde stok yangın kapısı mevcutmudur?
  İstenilen kapı itfaiye raporunda 70 * 190 yazmaktadır. konu ile yardımcı olursanız seviriz.