Omni Panik Bar

28.03.2017
1.280

Yangın çıkış kapılarında kullanılan kilit mekanizmasıdır. Panik bar en kısa sürede çıkış yapmanızı sağlar. Acil çıkış kapısı üzerine panik bar haricinde hiç bir kilit mekanizması kullanılmamaktadır.

Omni panik bar

Omni markaya ait üç tip kilit mekanizsı bulunmaktadır.

  1. Ekonomik Panik bar Modeli (Omni 200 Serisi Panik Bar )
  2. Yüzeyden Bağlamalı Panik Bar modeli (Omni 550 Serisi Panik Bar)
  3. Gömme Panik bar Modeli (Omni 600 Serisi Panik Bar)

Omni Ekonomik Panik bar Modeli (Ucuz Panik Bar)

Omni 200 E Panik Bar

Omni Panik Bar 200 E

Omni Panik Bar 200 E

Dıştan takmalı panik bar modelidir. Montajı oldukça kolaydır. Ekonomik Panik Bar arayanlar için uygundur. Diğer ekonomik olanlara göre ömrü daha uzundur. İç çalışan aksamı ve kolu demirdir. Kapnik barın gövde kısmı aluminyum alışımlıdır. Tek noktadan kilitleme imkanı sağlar. Sağdece içerden açılım sağlamaktadır. Sağ veya sol kapıya görde çevirme imkanı vardır. Ekonomik ucuz panik bar modelidir.

 

 

Omni 220 E Kilitli Oynar Kol

Omni 200 E panik bara uyumlu çalışan bir panik bar modelidir. Panik Barın diğer taraftaki yüzeye uygulanmaktadır. Sağ veya sol tüm kapıda kullanılabilir . Aluminyum alışımlı gövde ve kol. Çalışan iç mekanizması zamak ve çelik saçtır.

 

Yüzeyden bağlamalı Panik Bar Modeli; (Omni 550 D Panik Bar)

Dıştan montajı yapılan kullanışlı ve uzun ömürlüdür. Kolaylık ile sağ veya sol kapıya uygulabilme özelliği mevcuttur. Tek Noktadan kilit sistemlidir., Çelik Saç gövde, Alumınyum alışımlı muhafazalı kol ve bar sistemlidir.  Zamak ve demirden oluşan çalışan sistemdir.

Omni 550 D Panik Bar
550 D Panik bar mekanizması ile uyumlu kol modelleri 55m veya 50 m dir.

55 M Oynar Kol

kilitlenebilir özelliğe sahip barellidir. Barelli sistemdir. Yangın kapısına dıştan uygulaması yapılmaktadır.  Aluminyum alışımlı kol ve gövde, çelik saç ve zamakla çalışan sistemdir. EN 1125 ,YTÜ Test Raporu, CE sertifikaları bulunmaktadır.

 

50 M Oynar Kol

Panik barın arka yüzeyinde kilitsiz kol için çözümdür. Sağ ve sol kapılar için uyumludur. Aluminyum alışımlı kol ve govdeden oluşmaktadır. Çalışan parçaları çelik sac ve zamaktır. EN 1125, YTÜ Test Raporu ,CE  belgeleri bulunmaktadır.

Gömme Panik Bar Modeli

600 G-AL Panik Bar Mekanizması

660 GK kilit mekanizması ile çalışan bir sistemdir. 66 MM adlı kol ile uyumludur.  Sağ ve sol kapılarda rahatlık ile kullanabileceğiniz bir Panik bar sistemidir. Çelik sac gövde, alimunyum alışımlı muhafaza kol ve bar, sinter ve çelik malzemeden oluşan parçalar.

 Gömme Panik Bar’ın Sahip olduğu sertifikalar

EN 1125, YTÜ Test Raporu, CE

 

 

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.