Panik bar fiyat

23.01.2021
104.559

Panik bar fiyat, Panik Bar Fiyatları, Panic BarPanik Bar:  Acil çıkış için kullanılan özel kilit sistemidir. Yangın Kapıları üzerinde sıkça gördüğümüz panik bar sistemleri hayatımızın bir nevi mutluluğa ve kötü durumdan kurtulmaya yarayan özel kilit sistemidir.

Panik bar fiyat

Firmamız yangın çıkış kapısı imalatı ve satışı yapmaktadır. Bu sebepten dolayı kapı ile ilgili panik bar ve diğer aksesuarların satışını yapmaktadır.

Güncel panik bar fiyatları için Arayınız. Kurulumu kullanımı oldukça rahattır. Yangın anında tek hamle ile bulunduğunuz yapıdan çıkış yapmanızı sağlar.

Daha detaylı bilgi almak için iletişime geçmeniz yeterlidir.

Panik bar kilit

Yangın çıkış kapısı üzerine takılan bir kilit mekanizmasıdır. Acil Çıkış Kapılarında panik bar haricinde hiç bir kilit mekanizması bulunmaz. Yönetmeliğin belirlemiş olduğu bazı istisnai yerlerde gerekli koşullar uygunsa panik bar haricinde kilit mekanizması kullanılır. Panik bar mekanizması Türkiye’de ve dünyada aynı işleve sahip olan kilit mekanizmasıdır..

Panik Bar Markaları;

 • Kale Panik Bar,

Kale panik bar kilidi yangın kapılarında yaygın olarak kullanılan bir kilit markasıdır. Firmamız Kale marka panik bar  satışı ve montaj işlemleri yapmaktadır. Kale Marka Panik Barı yönü değiştirme işlemi oldukça kolaydır. Panik Bar üzerinde dilin olduğu yerin tam tersinde bir tane açıp kapama yeri vardır. Açık Olan panik barı kapalı hale getirdikten sonra panik bar üzerinde 4 tane vidası bulunmaktadır. Onları da çıkartırız. ve diğer panik barında mekanizmasını çıkardıktan sonra kapakları değiştiririz . Ve vidalarını tekrar  takıp panik barın dilini tekrar açarız. Kale arco panik bar yön değiştirme işlemi oldukça kolaydır.
Kale panik bar kilidi oldukça kullanışlı ve marka olaraktan dünyaya nam salmış bir markadır.  Kale panik bar kilit sistemi en kısa sürede çıkış yapmanızı amaçlar. Kale panik bar fiyatı orta ölçeklidir. Kalitesine göre uygun fiyatlıdır. Kale panik bar montajı oldukça kolaydır. Kale panik barın ürün kutusunun içinde montaj adımları bulunmaktadır. Kale panik bar fiyatları hakkında bilgi almak için iletişime geçmeniz yeterlidir. Kale panik bar kol estetik görünümlü ve sağlamdır.

Piyasanın en iddialı ve en kullanışlı Panik bar markasıdır. Firmamızın üretip satmış olduğu acil çıkış kapılarında omni marka panik bar kullanılmaktadır. Omni Marka panik bar iki tarafa dönebilen bir mekanizmaya sahiptir. Kapı üzerine montaj işlemide oldukça kolaydır. Omni panik bar fiyatları oldukça uygun fiyattadır. Omni gömme panik bar ve dıştan takmalı panik bar çeşitleri bulunmaktadır.

Omni panik bar fiyatları

Omni panik bar sistemleri kullanımı kurulumu oldukça kolaydır. Kolaylık ile sağ ve sol  olma özelliğine sahiptir. Omni Panik bar fiyatı olarak ucuz ve kullanışlı bir yangın kapısı kilididir.

Omni gömme panik bar

Gömme ve dıştan takmalı panik bar modelli vardır.  Gömme Panik bar modeli CE belgelidir. Normal bir kilit gibi ortada göbek bulunmaktadır. Omni panik kilit sistemi en çok kullanılan markadır.  Omni panik sistem olarak başta can kayıplarını en aza indirme amaçlı ce belgeli panik bar üretimi ve satışı yapmaktadır.

Omni Gömme Panik Bar;

Omni Gömme Panik Bar, Panik bar fiyat, Panik Bar Fiyatları, Panic BarOmni Gömme Panik Bar,Panik bar fiyat, Panik Bar Fiyatları, Panic Bar

 

 

 

 

Omni Dıştan Takmalı Panik Bar

Omni Panik Bar, Panik bar fiyat, Panik Bar Fiyatları, Panic Bar

Omni Panik Bar Kilit, Panik bar fiyat, Panik Bar Fiyatları, Panic Bar

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Erkal Panik Bar,

Piyasada en çok kullanılan ve sağlam olan bir panik bar modelidir. Kendine has görüntüsü ve TSE belgeli güzel bir panik bardır. Erkal panik bar fiyatı olarak kalitesine göre uygun fiyattadır.  Firmamızın tercih ettiği ve kullandığı bir panik bar markasıdır.

 

 • Multlock panik bar

Multlock panik bar ilkler arasında yer alan Avrupa’dan gelen bir panik bar markasıdır. Kullanımı oldukça yaygındır.

 • Alkoç Panik Bar

Alkoç Panik bar adına piyasayı rahatlatan bir firma olmuştur. Üretmiş olduğu Çelik Panik Bar ile yangın çıkış kapısında servis olayını en aza indirmiştir. Panik barın çalışması ve performansı oldukça iyidir.

 

İletişim :

Hüseyin Çamlı

0543 268 0027

 

Ziyaretçi Yorumları (18)
 1. YUSUF dedi ki:

  merhaba
  ümraniye ilçe sağlık müdürlüğü ve 112 komuta merkezlerine panik bar kilit mekanizması şartnamesi ve piyasa araştırması için Mail atabilir misiniz ? iyi çalışmalar dilerim.

 2. MEHMET UZUN dedi ki:

  200 ADET PANIK BAR IHTIYACIMIZ VAR FIYAT BILGISI VEREBILIRMISINIZ

 3. Ayşe Bozkurt dedi ki:

  Acil panik bar gerekli 1 adet beylikdüzü deki yerimize. Mail attım bilginize.

 4. Nihal dedi ki:

  Merhaba sultanahmette bulunan hotelizin 29 adet panik bar alımı yapılacaktır.

  Panik bar modellerinin ve fiyatlarının olduğu bir mail atarmısınız?

  İyi çalışmalar.

 5. Otel Yöneticisi Aysel dedi ki:

  7 adet omni marka gömme panik bara ihtiyacımız var. Yardımcı olursanız sevinirim.

 6. Tahir altınok dedi ki:

  Merhaba
  Tuzladaki fabrikamızın 15 adet Yangın Kapısı Panik bar kilit tamiratı için fiyat teklifini belirtmiş olduğum mail adresine atar mısınız ?

  Not: Yangın çıkış kapılarımızda panik bar olarak Erkal marka panik bar kilit bulunmaktadır.

  Kolay gelsin iyi çalışmalar dilerim.

  1. admin dedi ki:

   Merhaba

   Montajsız olarak istemiş olduğunuz Erkal panik bar kilit fiyatı mail adresinize gönder.

 7. fikret dedi ki:

  Merhabalar,

  Firmamız için 4 adet panik barlı duman geçirmez iş güvenliği mevzuatına uygun kapı fiyat teklifi rica ediyoruz.

  bir tanesinin ölçüleri 193×94 diğerleri 208×91 kaba ölçüler.

 8. Ünal dedi ki:

  Merhaba

  İstanbul Belikdüzünde bulunan açık çıkış kapılarımızın Panik Bar değişimi ve Tamiratı için iletişime geçip fiyat teklifi verebilirmisiZ.

  kolay gelsin iyi çalışmalar dilerim.
  Not:
  Teklifi Eposta adresime gönderirsiniz sevinirim.

 9. admin dedi ki:

  MErhaba Mahmut Bey mail adresinize teklifinize istemiş olduğunuz panik bar teklifi gönderildi.