Panik barlı kapı

06.06.2016
2.432

Panik barlı kapı denilince aklımıza acil çıkış kapıları gelmektedir. Acil çıkış kapısının bir çok ismi bulunmaktadır. Bunlar sırsasıyla Yangın kapısı, Yangın Çıkış Kapısı, Yangın merdiveni Kapısı ve acil çıkış kapısı denilmektedir.

Yangın Kapısı temel amacı bulunduğunuz yapıdan en kısa sürede çıkış yapmanızı sağlamak ve yangından sizi korumasıdır. Acil çıkış kapısı üzerine takılan panik bar, bulunduğunuz yapıdan en kısa sürede çıkış yapmanızı sağlayacaktır. Tak hamle açılan kapının kendliğinden kapanması gerekir.

Panik barlı kapı

Panik barlı kapıGörüldüğü üzere kapı üzerinde uzun bir kol vardır. Bu kola basınca kapı tek hamlede açılır. Bu özel kilit sistemine panik bar denilmektedir.

Panik barlı kapılar bir çok yapıda kullanılmaktadır. Özellikle hastane, yurt, eğitim kurumları, Sağlık kurumlarında, devlet dairelerinde sıkca gördüğümüz kapıyı yüksek katlı bina veya iş hanlarının açil çıkış kullanılan yangın merdivenlerinin üzerinde görmekteyiz.

Panik barlı kapı Fiyatları

Firmamız üretici firma olduğu için ucuz panik barlı kapı satışı yapmaktadır. Yangın yönetmeliği gereği satılan tüm kapılar panikbarlı satılmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.