Pendik Yangın Kapısı

06.06.2023
697

Yangın kapısı yani acil durum çıkış kapıları yerleşim alanlarında kaçış yönüne göre önem kazanmıştır. Yangı Kapılarının olmazsa olmazı denildiğinde panik bar sistemi gelir ilk göze çarpan, bu kapı hiçte basite alınmayacak bir kapıdır. İçi yalıtkan malzeme ile dolu kapıdır. Bu kapının üzerinde panik barlı oynar kolun olması önemli olduğu gibi, yaylı menteşe ve duman fitilinin de olması gerekir. Bu kriteri belirlenirken ana unsur can ve mal güvenliği koruma olmuştur.

Nüfus bakımından istanbulun 4. büyük ilçesidir. Ne kadar çok yapı doğru orantı olarak ne kadar çok insan o kadar çok, can güvenliği ve mal güvenliğine eşittir. Firmamızın üretmiş olduğu yangın kapıları tek kanat ve çift kanat olmak üzere iki çeşittir.

Kule yangın kapısının üretmiş olduğu yangın kapıları itfaye, belediye ve milli eğitim bakanlığınca uygun görülen kapıdır. Ölçü ve yapı bakımından uygundur. Acil durumlar için stokta yangın kapılarımız mevcuttur.

Pendik Yangın Kapısı Fiyatı

Yangın kapısı üretimi tercübe ve bilgi isteyen ve en önemlisi sertifika isteyen bir iştir. Bu sertifika olmadan üretilen tüm kapılar merdiven altı denilen bir tabir ile üretim yapmaya çalışanlardır. bu tarz kapıların içleri boş saç kalınlıkları fazla olmaktadır. Bunu bu şekilde saç kalınlığının fazla olması olayı ısı geçirgenliğini artırmaktadır.

Yangın Kapısı Modelleri

Tek kanat, çift Kanat ve camlı Yangın Kapısıdır.

Yangın Kapısı Temel amaç modeline göre değişme göstermemektedir. Temel amaç en kısa sürede bulunduğunuz yapıdan çıkış yapmanızı sağlamaktır. Yangın Kapısı içinde bulunan izalasyon malzemeleri yangın anında alevlerin ve ısının diğer tarafa geçmesini önlemektedir.

Yangın merdiveni kapısı üzerinde bulunan kilit sistemi, yangın anında yangın merdiveni üzerinden kısa sürede çıkış yapmanızı sağlamaktadır.

 

• Bahçelievler Pendik Yangın Kapısı• Çamçeşme yangın kapı detayları• Çarşı yangın cıkış kapı kilitleri• Dolayoba yangın cıkış kapıları yangın kapısı panik bar• Esenyalı acil çıkış kapısı fiyatları•  Şeyhli acil çıkış kapısı zorunluluğu• Yayalar acil çıkış kapısı kilidi• Yenişehir acil çıkış kapısı ne tarafa açılmalı hakında bilgiler için iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.