Yangın çıkış kapısı bursa

27.06.2016
308

Yangın çıkış kapısı bursa, Yangın çıkış kapısı, Yangın kapısı bursa, Yangın KapısıYangın çıkış kapıları yangın yönetmeliği ile zorunlu hale gelmiş bir kapıdır. Bu kapı üzerinde belli başı aksesuarların bulunması gerekir. Bu aksesuarlar kapının tam manası ile görevini yerine getirmesinde etkilidir.

Yangın çıkış kapısı denince aklımıza yangın anından alev geçirmeyen bir kapı hayel ediyoruz. Buraya kadar bu doğru bundan sonrası en kısa sürede çıkış yapmanızı ve yangının arkanızdan gelmesini önleyecek bir sistemde olmalıdır.

Yangın çıkış kapısı bursa

Firmamız yangın kapısı üreticisi olup yangın yönetmeliğine uygun şekilde panik barlı, yaylı menteşeli ve contası ile satış yapmaktadır. Bizce insanın canı önemlidir. Firma olarak dünya üzerinde kimsenin parağına iğne batmasını istemekteyiz. Bu sebepten dolayı ne kapının yönetmeik gereği ne olması gerekiyorsa aynı şekilde satışını yapmaktayız.

Yangın çıkış kapısı bursa Fiyatları

Firmamız üretici firma olduğu için diğer firmalara göre daha uygun fiyata satış yapmaktadır. Kapılarımız için fiyat verirken yönetmelik gereği ne olması gerekiyorsa o şekilde fiyat verilmektedir. Yanngın Kapılarını ister elden isterseniz montaj dahil teslim alabilirsiniz.

Teknik destek ve bilgi için iletişime geçmeniz yeterlidir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.