Yangın Kapısı Adana

18.06.2016
1.053

Yangın Kapısı Adana, Yangın Çıkış Kapısı Adana, Yangın Merdiveni Kapısı AdanaFirmamız türkiye çapında hizmet vermektedir. Kapılarımız yangın yönetmeliğnde nasıl olması gerekiyorsa o şekilde size sevkiyatı yapılmkatadır. Kapılarımız üzerinde panik bar, yaylı menteşe ve contaları bulunmaktadır. Kapılarız sevkiyat öncesi ambarda cizilme vb sonuçlar ile karşılaşmamak için karton ile ambalaş yapılmaktadır.

Yangın Kapısı Adana

Adana Türkiyenin elit metropolleri arasında bulunmaktadır. Adana belediyesi, itfayesi ve denetim yapan kurumlarının yapmış olduğu denetimler ile kaliteli ve insan canını korumak amaçlı önlemler konusunda gayet ciddi çalışmaktadır. Yangın kapısı can güvenliğiniz açısından önem taşımaktadır. Yangın anında en kısa sürede çıkış yapmanızı sağlamaktadır. Çıkışı yaptıktan sonra alevlerin peşinizden talip etmesini önlemektedir.

Yangın Kapısı Firması Adana

Yangın Kapısı Adana, Yangın Çıkış Kapısı Adana, Yangın Merdiveni Kapısı Adana, Yangın Kapıları Adana, Sertifikalı Yangın Kapısı, Yangın Merdiveni Kapısı

Firmamız türkiye hatta dünya üzerinde yangın kapısı gönderimi yapmaktadır. Özel projelerinizde yangın kapılarınızın gönderimi ve montaj işlemleri yönetmeliğe uygun şekilde uygulanmaktadır. Yangın kapısı’nın aksesuarlarının çalışır durumda olması sizin can sağlığınız açısıdan önem taşımaktadır.

Yangın Kapısı Fiyatı Adana

Firmamız üretici firma olduğu için diğer firmalara oranla daha uygun fiyata yangın kapısı satışı yapmaktadır. Yangın kapılarında güncel fiyatlar için iletişime geçmeniz. Yangın kapısının nasıl olması erektiği ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Adana Yangın Kapısı Özellikleri

  • 120 Dk Sertifikalı,
  • Panik bar,
  • Yaylı Menteşeli,
  • Duman Contalı,
  • Elektro statik boya,
  • 62 mm Kanat kalınlığı içi izole malzeme,

Yangın Kapısı nerede kullanılmaktadır?

Okul, Hastane, Yurt, Pansiyon, Yüksek katlı yapılarda, işyeri gibi yerlerde kullanılmaktadır.

Adana Yangın Kapısı Kilidi Panik Bar modelleri;

 

Panik Bar Adana, Panik Bar, Adana Panik Bar

Panik Bar

Panik Bar Adana, Panik Bar, Adana Panik Bar

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.