Yangın Kapısı Avcılar

Yangın Kapısı Avcılar

Yangın Kapısı Avcılar

Yangın Kapısı Avcılar

Firmamız acil çıkış kapısı üretimi ve satışı yapmaktadır. Kapılarımız yangın yönetmeliğine uygun olarak aksesuarları ile birlikte satılmaktadır.  Acil çıkış kapıları yönetmelikler ile yapılarda zorulu hale gelen bir kapı türüdür. Kapının kendine has özel kilit sistemi bulunmaktadır. Bu kilit sistemi üzerinde anahtar bulunmaz. Yani kapının kaçış yapacağınız alanda hiç bir türlü anahtarlı mekanizma bulunmamaktadır. Yangın kapısını üzerinde bulunan kilit sistemine panik bar denilmektedir. Adından da anlaşıldığı gibi panik anında yapılan kaçış için kullanılır. En kısa sürede bulunduğunuz yapıdan tahliye işlemi için kullanılmaktadır. Yangın kapısının üzerinde zorunlu olarak yaylı menteşe ve duman contası bulunmalıdır.

Yaylı menteşe yangın anında kaçış işlemi gerçekleştikten sonra o bölgeden alevin geçmemesi için kapının tekrar kapanması gerekir. Ayrıca kapı üzerinde bulunan duman contası 75 derece sıcaklıkta genişleyerek dumanın geçmesini önlemektedir.

Yangın Kapıları okul, hastane, devlet kurumları, yurt, statlarda, yüksek katlı binlarda kısacası devletin mecburi koyduğu tüm yapılarda zorunlu olarak bulunmak zorundadır. Aksi taktirde yangın kapısı zorunlu olduğu halde taktirılmayan yerler kullanıma açılmamaktadır.

 

Yangın Kapısı Firması Avcılar

Firmamız istanbul bahçelievlerde imalat yapmaktadır. istanbul’un tüm semtlerine kapı gönderimi yaptığı gibi çözümsüz kalan işlerinize çözüm ortaklığıda  yapmaktadır. Firmamızın türkiye’nin dört bir yanında bayileri bulunmaktadır. Bayimiz bulunmadığı bölgelerde kapı gönderimini ambar aracılığı ile yapılmaktadır. Ayrıca firmamız işlerini oldu bittiğe getirmemek için. Montaj elemanı tedarik edemeyen müşterilerine Türkiye’nin her yerine yangın kapısı montaj elemanı gönderimi yapmaktadır.

Yangın Kapısı Fiyatları Avcılar

Firmamız üretici olduğu için bir çok firma hayret ile neden bu kadar ucuz olduğumuzu sormaktadır. Çünkü biz yangın kapısının üretici firmasıyız. Bu sebepten uygun fiyat‘a satmaktayız. Yangın kapsı’nın belli bir büyüklüğü vardır. Bu büyüklük zaman zaman eski yapılarda kapı geçişleri için uygun bırakılmadığı için tolerans edilmektedir. Yeni yapılarda devletimizin kontrol memurları gereken özeni göstererek can güvenliğimizin seviyesini artırmaktadır.

Yangın Kapısı Fiyatı

Yangın Kapısı Avcılar

• Ambarlı Yangın Kapıları • Avcılar Yangın Kapısı • Firuzköy Yangın Kapısı

• Gümüşpala Yangın Kapısı Fiyatı

Acil işleriniz için stoklarımızda yangın kapıları bulunmaktadır.

İstanbul yangın kapısı firması yangın kapısı ile ilgili ücretsiz destek ve bilgi alabilirsiniz.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.