Yangın Kapısı Beşiktaş

Yangın KapılarıYangın Kapısı Beşiktaş

yangın kapısının diğer anlamları acil çıkış kapısı, yangın kaçış kapısı, Yangın çıkış kapısı, yangın merdiveni kapısı gibi terimler ile karşımıza çıkmaktadır. Bunca bu isim tek bir kapı için denilmektedir. Halbuki bu kapının yapısı hepsinde aynıdır. Aynı olma özelliği yangın yöetmeliğinden gelmektedir. Yangın Çıkış kapısı yangın anında en kısa sürede o ortamdan çıkış yapmanızı sağlayan özel kapıdır. Acil çıkış kapısı üzerinde bulunması gereken bir takım aksesuarlar bulunmaktadır. Bunlar sırasıyla, Panik bar, Yaylı menteşe, ve duman contasıdır. Bu aksesuarlar kapı üzerinde bulunmuyorsa bu kapının hiç bir özelliği yoktur. Her bir aksesuarın kapı üzerinde bir takım görevleri vardır. Yangın kapısınında yaptığımız açıklamaya göre en kısa sürede demiştik bu en kısa sürede kaçısı sağlayan kilit mekanizması panik bardır. Panik bar tek hamle ile açılabilen bir mekanizmadır. Yangın çıkış kapısı üzerinde uzunca bir kol panik barın koludur. Yangın anında tek hamle açılması gerekir. Yangın Kapısı üzerinde bulunan yaylı menteşe kapı üzerinde hidrolik görevini görür kapının arkanızdan kapamasını sağlar, Diğer bir aksesuar ise yangın contasıdır. Bu conta yangın anında genleşerek diğer ortamam dumanın geçmesini önler.

Yangın Kapısı Firması Beşiktaş

Firmamız istanbul da üretim yapan firmadır. İstanbulun tüm semtlerine hizmet verdiği gibi Türkiye’nin dört bir yanında yangın kapısı gönderimi yapmaktadır.

Yangın Kapısı Beşiktaş Fiyatları

Yangın yönetmeliğince, ve yangın kapısının isteyen firmalara uygun olarak üretmiş olduğumuz stok yangın kapılarımız yangın kapısının fiyatını belirlemede ana unsur olmuştur. Bu unsura göre kapının fiyatı belirlenir siz müştelerimize ucuz acil çıkış kapısı satışı yapmaktadır. Firmamız üretici firma olduğu için diğer yangın firmalarına göre güncel yangın kapısı fiyatlarımız daha ucuzdur.

Yangın Kapısı Fiyatı

 Abbasağa Acil Çıkış Kapısı• Akatlar Yangın Kapısı• Arnavutköy Yangın Çıkış Kapısı• Bebek Yangın Kapıları• Etiler Acil çıkış Firması• Gayrettepe Yangın Kapısı • Levazım Acil Kaçış Kapısı• Levent Yangın Kapısı Fiyatları• Ortaköy  Yangın Kapıları• Türkali Yangın Kapısı

Stoklarımızda yangın kapılarımız bulunmaktadır. İstediğiniz ölçüde boyutta kapı imalatı yapmaktayız. Firmamız Sac kapı, şaft kapağı Bina Giriş kapısı imalatı ve satışı yapmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.