Yangın kapısı emniyet kilidi

21.09.2018
1.593

Yangın Kapısı en hızlı şekilde çıkış yapmak için tasarlanmış bir kapıdır. Temel amacı bu şekilde olmasında dolayı kapı üzerinde sistemde dünya çapında panik bardır. Panik Bar tek hamlede açılma özelliğine sahip bir kilit mekanizmasıdır. Genellikle kapı ortasında bir dil yardımı ile  kapı kilitlenir. bu kitlit mekanizması en hızlı çıkış yapmayı sağladığı gibi güvenlik açısından tehlike arz etmektedir. Yangın kapısı emniyet kilidi ile bu açığı kapatabilirsiniz.

Son çıkışlarda Yangın kapılarına emliyet kilidi takılmasında fayda vardır. Panik anında kimse anahtar aramaz en kısa sürede çıkış yapmak ister bunun için tercih edilecek kilit mekanizması üzerinde anahra yeri olmamalıdır. basit bir sistem ve hızlı bir sistem olmalıdır ki en kısa sürede çıkış yapabilesiniz.

Yangın kapısı emniyet kilidi, Yangın Çıkış Kapısı emniyet kilidi, Yangın Merdiveni Emliyet KilitdiNormalde bulunan alışkanlıklarımızda bir anahtar çevirme işlemi olduğu için kapı üzerinde anahtarsız ama anahtar şeklinde bir yapı olursa daha kolay çıkış yapılabilir.

Bu işlem görüldüğü üzere üç tane fişek mil ile hırsızların yangın kapısını açma işlemini zorlaştırmakta ve Yangın Kapısı dili ile 4 kilitlemeli bir mekanizma halini almaktadır.

Sizde işin profisyoneline yangın kapısı montajı veya Yangın Kapısı emliyet kilidi montajı yaptırabilirsiniz.

İstanbul Bahçelievlerde bulunan yerimizden istanbul’un tamanında yakın bu tür hizmetleride vermekteyiz.

Yangın kapısı emniyet kilidi

Can ve mal güvemliğini korumak için önem arz eden bir kapıdır. Teme amacı hırsızlara karşı kapının güvenik seviyesini artırmaktır.

 

Ziyaretçi Yorumları (1)
  1. Ahmet dedi ki:

    İstanbul Bahçelievler’de bulunan tekstil fabrikama emliyet kilidi taktırmak istiyorum. Bu konuda yardımcı olur musunuz?