Yangın Kapısı Esenler

İçindekiler.

kule_yagin_kapisi_modeliYangın kapıları acil durumlarda kullanılan özel yalıtkan malzeme ile dolu belli başlı aksesuarlar takılan kapı türüdür. Yönetmelik gereği yangın çıkış kapılarında olması gereken aksesuarlar bulunmaktadır. Bu aksesuarlar olmadan yangın kapınızın yönetmeliğe uygun sayılmaz.

Yangın yönetmeliğince okul, hastane, devlet kurumları, özel kurumlar ve yüksek katlı binalar yangın yönetmeliğine uygun şelikde yapılmalıdır. Bu yönetmeliğin esas amacı can ve mal güvenliğini korumaktır.

Yangın Kapısı bu yönetmeliğin sadece bir parcasıdır. Ama hayati önem arz eder. Hiç ummadığınız anda panikbarın ne kadar yararlı bir kilit mekanizması ve yangın kapısının ne kadar kaliteli olması gerektiğini anlarsınız.

Yangın Kapılarının üzerinde bulunan yaylı menteşe sistemi kapı üzerinde hidrolik görevi görür, Yaylı menteşeli kapı kendiliğinden kapanmayı sağlar. Bu kapanma arkanızdan alevin gelmesini engeller.

Yangın Kapısı Esenler

Sonuç itibari ile istanbulun en kalabalık semtlerinden biridir. Büyük bir kısmı sanayi olan bu yerleşimin yarısından fazlasıda konut alanındır. Bünyesinden toplan 18 mahalle bulunan ilçe’nin memurları yangın yönetmeliğini yani insanların can güvenliğini korumak için elinden gelen özen göstermektedir.

Yangın Kapısı Firması Esenler

Firmamız istanbul da imalat ve satış yapan bir firma gibi gözüksede Türkiye’nin 7 bölgesine’de ambar ile yangın kapısı satışı yapmaktadır. Firmamız üretici firma olma güçü ile piyasaya ucuz acil çıkış kapısı satışı yapmaktadır.

Yangın Kapısı Fiyatları Esenler

Yangın Kapısı üreticisi olduğumuz için sizi şaşırtacak fiyatlara yangın kapısı satışmız mevcuttur. Kule Yangın Kapısı ezberleri bozen yapısı ve teknolojiye odaklı olduğu için hafif ve yangına uzun süre dayanımlı kapı imalatı yapmaktadır.

• Atışalanı Yangın Kapısı• Esenler Yangın Kapıları• Karabayır Acil Çıkış Kapısı• Sanayi Yangın Çıkış Kapısı

ETİKETLER:
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.