Yangın Kapısı Eyüp

07.03.2016
113

Yangın kapısı belli başlı yönetmelikler ile iskan alınması için zorunlu hale getirilen kapı türüdür. Bu yangın Kapısının en büyük özelliği Yangın anında alev ile sizin aranızda kalkan görevi sağlayan bir kapı olmasıdır.

Yangın Kapısının üzerinde bulunması gereken bir takım malzemeler bulunmaktadır. Bu malzemeler saymak gerekirse, Panikbar, Yaylı Menteşe veya Hidrolik, Duman contası bu tarz kapı yangın anında sizin güvenliğiniz için iyidir.

Acil Panik anında sıkıntıya düşmemek için yangın kapısının üzerine tem hamlede açılabilecek olan panik bar takılmaktadır. Bunun haricinde yangın kapısının üzerine hiç bir kilit makanizması akılamaz. Şayet takılırsa yönetmeliğe aykırı olur.

Yangın Kapıları nerelerde Kulllanılmaktadır?

Yangın kapısı genel anlamda insanların yaşam alanları olan yapılarda kullanılmaktadır. Okul, Hastane, Dersane, Eğitim kurumları, Çok tatlı yapılarda, Blok yapılarda statlarda vb yerlerde kullanılmaktadır.

Yangın Kapısı Eyüp

Yangın kapılarının diğer bir adıda acil çıkış kapısıdır. Acil çıkış kapılarının kontrollerini devletin belirlemiş olduğu memurlar yapmaktadır. Eyüp bebediyeside bu konuda gereken özeni ve hassasiyeti gösteren belediyeler arasında yer almaktadır. İnsan hayatının ne kadar önemli olduğunun’da bize kanıtlamaktadır.

Yangın Kapısı Eyüp Fiyatları

Acil çıkış kapılarının ebatlarına göre fiyatları değişmektedir. Ayrıca bu kapıları satın almadan kapının yönetmelie uyun mudur diye sorunuz. Kapınız yönetmelik gereği uygun olabilir ama ölçü olarakta uygun olup olamadığınız araştırınız. Bu konu hakkında uzman ekibimize 7/24 soru sorabilirsiniz.

Yangın Kapısı Firması Eyüp

acil çıkış kapısı firması olan firmamız istanbulun tüm semtlerine hizmet vermektedir. Ayrıca Bu konu ile ilgili uzman ekibimiz bulunduğu için var olan kapılarınız yıllık bakımlarınıda yapmaktayız.

• Alibeyköy Yangın Kapısı• Çırçır Acil Çıkış Kapısı• Eyüp Yangın Çıkış Kapısı• Göktürk Acil Çıkış Kapıları• Rami Yangın Kapıları• Yeşilpınar Yangın Kapıları

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.