Yangın kapısı firmaları

15.05.2016
598

Yangın kapısı firmaları oldukça fazladır. Ama çelik kapı üretiminde olduğu gibi belli başlı firmalar vardır. Kapıların kalitesine göre süresine göre kapı türleri vardır. Firmamız yangın kapısının üretimini ve satışını yapmaktadır. Yangın kapılarımız yangın yönetmeliğine uygun şekilde panikbarlı, yaylı menteşeli ve contası ile birlikte satılmaktadır.

Yangın kapısı firmaları arasında firmamız bu olayı set arasında satan firmalar arasında bulunmaktadır. Sonuç itibari ile yangın yönetmeliğine uygun olabilmesi için kapının üzerinde aksesuarların yani panikbarın, yaylı menteşenin ve duman contasının bulunması gerekir.

Yangın kapısı firmalarıKapı üzerinde bu aksesuarlardan bir tanesi eksik olursa kapı yangın yönetmeliğine uygun olmamaktadır.

Yangın kapısı firmaları

Genel anlamda firmalar istanbul, izmir, antalya, ankara , bursa gibi büyük metropollerde bulunmaktadır. Bunun sebebi ise bu bölgede bulunan yapıların yangın kapısı ihtiyacının fazla olmasından kaynaklanmaktadır.

Yangın Kapısının fiyatları üretici firmalarda alıp satan firmalara göre daha ucuz olmaktadır. Firmamız yangın kapısının üretici firmasıdır. Yangın kapısı yanında panikbar, yaylı menteşe gibi ürünlerin satışınıda yapmaktayız.

Ziyaretçi Yorumları (1)
  1. ümit başak dedi ki:

    Bilgi için teşekkürler yangın kapısı alırken bu firmalara bakarız.