Yangın Kapısı İstanbul

Acil çıkış kapısı en kısa sürede çıkış yapmanızı sağlayan nitelikli kapıdır. Firmamız İstanbulun en iddalı en hızlı hizmet firmasıdır. Stoklarımızda bulunan acil çıkış kapıları ile hızlı çözümler üretmekteyiz.

İsteğe ve talebe özel ölçüde yangın kapısı üretmekteyiz. Kapılarımız Panik barlı ve kendiğinden kapanmasını sağlayan yaylı menteşelidir. Kapı üzerinde bulunan conta sistemi Normal koşullarda toz ve ses izalayonu yapmaktadır. Yangın anında 75 derecede genleşerek duman gaz geçmesini önlemektedir.

Kapı menteşe sistemi kapı ağırlığını taşıyacak seviyede dizayn edilmiş olup, kaynak ve vidalı sistemdir.

Panik bar bölgesinde extra destek sacı ile kullanılan kilit mekanizması ömrünü ve kapı ömrünü uzatmaktayız. Kapımızın orda kısmında bulu

Yangın Kapısı İstanbul firmaları arasında en iddalı ucuz fiyatlı kapı firmasıyız. Yapmış olduğumuz projelerde olsun tekli acil çıkış kapılarında olsun. en önemlisi müşteri memluniyetidir.

Yangın Kapısı İstanbul Avrupa Yakası’nda imalat ve satış yapmaktayız.  anadolu yakasına da acil çıkış kapısı üretim, satış ve montaj hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Yangın Kapısı Özellikler;

 • E120 Dakika Sertifikalı (F120 Yangın Kapısı)
 • Panik Barlı,
 • Yaylı Menteşeli,
 • Duman Contalı,
 • Soğuk Hava Contası,
 • Elektro Statik Boyalı,
 • İstenilen ölçüde yangın kapısı imalatı yapmaktayız.

Yangına dayanıklı kapı istanbul

Yangın çıkış kapısı yangına dayanıklı kapı demektir. Yangın Anında yangının geçmesini engeleyen bir kapı türdür. İçi izole malzeme ile dolu olan kapı panik bar, yaylı menteşe ve duman contası bulunması gerekir.

Yangın kapısı imalatı istanbul

Firmamız yangın kapısı imalatı ve satışı yapmaktadır. Kapılarımız 120 dakika belgelidir. EN standartlarındadır. Yangın yönetmelince kabul gören standartlar TSE ve EN dir.

Yangın Çıkış Kapısı Fiyatları İstanbul

İstanbul yangın kapısı firmaları arasındaki en bariz farkımız acil çıkış kapılarının üretcisi olmamızdır. Ucuz ve Yangın yönetmeliğine uygun yangın kapılarımız müşterilerimizi ekonomik anlamda yüzlerini güldürmektedir. İş prensibimiz gereği bu dünyanın bir günlük olmadığının bilindeyiz. Bu sebepten dolayı müşteri memluniyetini önemsemekteyiz.

 

 

İstanbul’da yangın kapısı imalatı ve satışı yapmaktayız. Stoklarımızda acil çıkış kapıları mevcuttur. Yangın Kapı İstanbul

İstanbul doğu ile batının birleşim yeri olması, Türkiyenin ekonomik olarak en büyük şehirlerinden olmasından dolayı önem arz etmektedir. Her zaman ekominin büyüdüğü şehirlerde nüfus sayısı artmaktadır. Örneğin sezonluk bazı bölgelerde oluşan meyve, sebze, tatil yerlerinde nüfus artmaktadır. Sözünü ettiğimiz metropol istanbul yılın her günü nüfusu yoğun ve zaman geçtikçe artmaktadır.

İstanbul’da alınan bir takım önlemlerin içinde yeni yapılan toplu konut, okul, hastane, alışveriş alanlarında en az can ve mal kaybını sağlamak amaçlı yangın çıkış kapısı taktırma zorunlu haldedir.  Yangın kapısı yangın anından acil çıkış yapmanızı sizin peşinizden yangının devam etmesini önleme amaçlıdır.

9 Comments

 1. By Site Yöneticisi Kamil Akça 28 Şubat 2018
 2. Pingback: Yangın Kapısı İstanbul | Ya...
  10 Haziran 2016
 3. Pingback: Yangın merdiveni kapısı fiyatı
  13 Mayıs 2016
 4. Pingback: Yangın Kapısı Gaziosmanpaşa
  20 Mart 2016

Add a Comment

© Copyright 2019, Reddoor Yangın Çıkış Kapıları
Yangin kapisi,YANGIN KAPISI, Yangin kapisi, yangin kapisi, test raporlu yangin kapilari, sertifikali yangin kapisi, panik barli yangin kapisi, Istanbul yangin kapisi, yangin kapisi, yangin kapilari, yangin kapisi, yangin kapisi fiyatlari, uygun yangin kapisi, ucuz yangin kapisi, ucuz yangin kapilari, 30,60,90,120,180 dk yangin kapisi, yangin kapisi imalati, yangin kapisi fiyatlari, yangin kapisi sartnamesi, yangin kapisi teknik sartnamesi, yangin kapisi özellikleri, yangin kapisi yönetmeligi, panik barli yangin kapisi, Yangin kapisi istanbul , yangin kapisi fabrikasi, ikiteli yangin kapisi, Teknik oda Kapisi