Yangın Kapısı Kağıthane

Acil çıkış kapısı hayatı acıdan hiç ummadığınız zamanda lazım olacak bir kapı türdür. Acil çıkış kapısının halk adında bir çok ismi bulunmaktadır. Bazıları bu kapıya yangın kapısı, yangın çıkış kapısı gibi olarak ta ifade etmektedir.

Yangın Kapısı görüldüğü gibi kendine özgü bir yapıya sahiptir. Acil çıkış kapısı üzerinde göz aşınası olarak panik bar, ilk dikkati çeken kilit sistemidir. Bu kilit sistemi kullanılması gerektiği anda tek hamle ile açılmayı sağlayabilecek bir mekanizmadır. Yangın Yönetmeliği’ne göre Yangın kapısı üzerinde panik bar haricinde hiç bir kilit sistemi takılamaz, Tek bir şartla kilit takıldığı bir husus vardır. Bu hususa göre kapının montajının yapıldığı kurum, akli dengesi olmayan bireylere hizmet ediyorsa takılabilir.

İstanbul’un önemli belediyeleri arasında yer alan Kâğıthane belediyesi yapılan yerleşim alanlarının uygunluğunu fevkalade yapmaktadır. Bu sıkı denetim aslında insanlara zorluk değil insanların canlarını ve mallarını koruma namına yapılmaktadır. Yangın Kapısının özelliği itibari ile yangını geçirmediği gibi, duman geçirmeme özelliği de bulunmaktadır.

Yangın Kapısı Kağıthane’de yapmış olduğumuz bir çok referans bulunmaktadır. İstanbul’un seri   Yangın kapısı üretimci olarak üretiminde yakaladığımız fiyat avantajlarını müşterilerimize direk yansıtmaktayız.

 

Üretmiş olduğumuz yangın kapıları yangın yönetmeliğine uygundur. İtfaiye, Belediye ve milli eğitim bakanlığınca denetime gelen memurlardan sıkıntısız tam not alır. Özellikle belirtmem gerekirse milli eğitim bakanlığına bağlı eğitim kurumlarında kanatın genişliği 90 cm olması gerektiğini belirtmek isterim.

Yangın Kapısı firması olarak projelerinizde konusunda uzman, ekibimizle ölçü alma işlemi, gerek duyulursa proje okuma işlemleri yapılmaktadır.

Reddoor yangın kapısı olarak kendi kesim büküm ve kaynak işlemlerini firmamızın çatısı altında yapılmaktadır. Firmamız yangın kapısı üretiminde fiber lazer teknolojisini kullanmaktadır. Fiber lazer teknolojisinde kesim kaynaklı imalat hatasını sıfıra indirmek için kullanmaktayız.

 

• Çağlayan Yangın Kapısı• Çeliktepe yangın kapısı fiyat• Gültepe yangın kapısı özellikleri• Gürsel yangın kapısı kilidi• Hamidiye yangın kapısı kolu• Kağıthane yangın kapısı Montajı• Seyrantepe Acil Çıkış Kapısı• Şirintepe Yangın Çıkış Kapısı

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.