Yangın Kapısı Küçükçekmece

Acil çıkış kapısı hayatın en ummadık yerinde en iyisine ihtiyacınız olacak bir kapı türüdür. Aynı Acil çıkış kapısı tabiri caizse acil durumda ameliyat masasında yatan hastanın kan ihtiyacına benzemektedir. Alevlerin ortasından can havli ile çıkmışınız acil çıkış kapısından hızlı bir şekilde çıkış yaptıktan sonra, kapı sizi alevlere karşı koruyacaktır. Bu andan yangın kapısının değerini ve önemini anlayacaksınız.

Yangın Kapıları yönetmeliğe göre panik barlı ve duman contasının üzerinde bulunması gereken kapı modelidir. Almış olduğunuz veya alacağınız yangın kapısının duman contalarının olup olmadığına ve panik bar sisteminin bulunup bulunmadığını sorunuz.

Yüksek katlı binalarda, hastane, postane, eğitim merkezlerinde bulunması zorunlu kapı modelidir.

Yangın Kapısı Küçükçekmece Fiyatları

Yangın kapısı firmaları arasında belki en iddalı firmayız. Fiyat ve kalite anlamında kendimize güvenmekteyiz. Yapmış yapacağımız işlerde, müşteri memluniyetini hedeflemekteyiz.

Firmamız İstanbul firması olup, Türkiye’nin her yerine yangın kapısı gönderimi yapmaktadır. İşini şansa bırakmayanların markası olmayı hedeflemekteyiz.  Yangın Kapılarımız Yangın yönetmeliğine uygun üretilmektedir.

Firmamız Küçükçekmece ile komşu oldukça yakındır. Yangın çıkış kapılarımızda panik bar mevcuttur. Talep edilmesi durumunda oynar kol verilmektedir. Yangın Merdiveni Kapısı olarak bilinen bu kapı üzerinde yaylı menteşe sistemi bulunmaktadır. Yaylı sistem sayesinde kapının kendiliğinden kapanması sağlanmaktadır.

 

• Atakent Yangın Kapıları• Halkalı Yangın Kapısı• Küçükçekmece Acil Çıkış Kapısı• Sefaköy Yangın Kapısı Fiyatları

Ziyaretçi Yorumları (1)