Zeytinburnu Yangın Kapısı

01.12.2015
796

Zeytinburnu Yangın Kapısı

İstanbulun merkezi yerlerinin başında gelmektedir. Ticaret ve insan guruplarının fazla olduğu bi ilçedir. Böyle bir önemli konumu olması yangın gibi istenmeyen olayların olmaması kaçınızmadır. İş kazası veya basit bir kontal ile oluşabilcek yangın anında bulunduğunuz hastane, okul, işyeri, evinizi acil çıkış kapısı ile terk etmelisiniz. Yangın kapısın fonksiyonu bu saatten sonra başlamaktadır. Yangın anında kimse anahtar derdine düşemez bunun için yangın kapılarının üzerine panik bar denilen bir kilit sistemi mevcuttur. bu kilit sistemine acil çıkış koluna bastırarak kapı açılır. Ardından kapının kapanması için geri dönüp kapatamayız. Bunun özel yaylı menteşe sistemi devreye girer ve siz o ortamı terk ettikten sonra kapı kapanır.

Zeytinburnu Yangın Kapısı fiyatları

Firmamız üretici firma olduğu için piyadaki yangın kapılarından oldukça ucuzdur. özellikle internet sitelerine baktığım zaman insanların ilgisini çekmek için hiç olmayacak fiyatlar ile satış yapıyorlarmış gibi bir izlenim yaratmaktadır.

Yangın Kapısı Fiyatı

Stoklarımızda beklettiğimiz yangın kapıları mevcuttur.

Yangın kapısı ile standart olarak özel yaylı menteşesi, panikbarı ve contası verilmektedir. Kapılarımızın içi özel yalıtkan malzemeleri ile yalıkkanlık sağlanmıştır. Yangın kapılarımız yangın yönetmeline uygundur.

• Çırpıcı Yangın Kapısı•  Seyitnizam Yangın Kapısı• Telsiz  Yangın kapısı• Topkapı Yangın Kapısı

İstanbul Yangın Kapısı Üretici Firmayız. Birinci elden panikbarlı acil çıkış kapısı satın almak istiyorsanız iletişime geçiniz.

Üretici firma olmamıza rağmen işin sorumluluğundan kaçmamak için işinde uzman yangın kapısı montaj ekibimiz mevcuttur.

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.