Edirne Yangın Kapısı

12.08.2016
774

Edirne Yangın KapısıEdirne Yangın Kapısı

Yangın çıkış kapısı pasif konumda olan yangın ekipmandır. Yangın anında en kısa sürede bulunduğunuz yapıdan çıkış yapmanızı sağlayacak yangın ekipmanıdır.  Firmamız yangın kapısı üretimi ve satışı yapmaktadır. Bu konuda profisyonelleşen firmamız 120 dakika yangına dayanıklı kapı satışı yapmaktadır.

Yangın Kapısı Edirne, Yangın Çıkış Kapısı Edirne, Yangın Kapıları Edirne

Yangın Kapısı Fiyatları

Firmamız üretici bir firma olduğu için, diğer rakiplerine göre daha uygun fiyata yangın kapısı satışı yapmaktadır. Yangın Kapılarımızın üzerinde yangın yönetmeliğince bulunması gereken Panik Bar, Yaylı Meneteş ve duman contası bulunmaktadır. Güncel Yangın Kapısı fiyatları için mail veya telefon ile iletişime geçebilirsiniz. Bizden Fiyat Teklifi Almadan yangın Kapınızı taktırmayın…

Yangın kapısı ölçüleri

Firmamız Yangın yönetmeliğine uygun ölçüdeki yangın kapılarını stoklarında  bulundurmaktadır.

Yangın kapısı özellikleri

 • 120 Dakika Yangına dayanıklı,
 • Panik Barlı,
 • Yaylı menteşeli,
 • Duman contalı,
 • Elektro Statik Boyalı (Fırın Boya),
 • Kanat içi z takviyeli,
 • 1,5 mm Kasa saç kalınlığı,
 • 60 mm Kanat Kanlınlığı içi izole malzeme ile doludur.
 • Ses geçirmez

Üretimini yapmış olduğumuz yangın kapıları, Milli eğitim, sağlık bakanlıklarının ve itfaye Standtlarına uygundur.

Yangın Çıkış Kapıları Nerelerde Kullanılmaktadır?

Yönetmelikler ile zorunlu hale gelen yangın çıkış kapıları, okul, Hastane, yurt, Pansiyon, Otel, Devlet kurumları, özel işletmeler ve yüksek katlı yapılarda yangın çıkış kapıları kullanılmaktadır.

Acil Çıkış Kapısı neden Panik Barlı ?

Acil çıkış kapısı adı üstünde acil bir durum olduğunda en kısa sürede bulunduğunuz yapıdan çıkış yapmanızı sağlayaçak özel kilit sistemi olarak tanımlanabilir. Yangın anında tek hamlede açılması için panik barların düzenli olarak bakımlarının yapılması gerekir. En azında çalışan mekanizmanın yağlanması panik barın ömrü ve sağlığı açısından iyi olacaktır. Panik Bar tozdan çok çabuk etkilenen bir kilit mekanizmasıdır. Tozlu durumlarda panik barın kilit mekanizmasını koruma altına almada yarar vardır.

Firmamızdan yangın kapıları için panik bar, Yaylı menteşe ve duman contası gibi yangın merdiveni kapısı aksesuarlarını temin edebilirsiniz.

 

Panik Barlı Yangın Kapısı Edirne, Yangın merdiveni Kapısı Edirne, Acil Çıkış Kapısı Edirne,  Yangın çıkış Kapıları Edirne, Yangın Kapısı Edirne,Edirne Yangın Kapısı ,Yangın Kaçış Kapısı, Yangına Dayanıklı Kapı Edirne,

Ziyaretçi Yorumları (1)
 1. Yeşil Aşkı dedi ki:

  Apartman, iş yeri vb. heryerde olması gereken bir kapı sistemidir. Gerçekten çok fazla çeşit var.