Maltepe Yangın Kapısı

04.02.2016
262

Yangın kapısı üretimi yapan firmamız müşteri memluniyetini benimsemiştir. Üretmiş olduğumuz yangın çıkış kapılarının can ve mal güvenliği açısından önem arz etmektedir.Üretici firma olmanın avantajı ile ucuz yangın kapısını son kullanıcıya satmaktayız. Yeni yönetmelikler ile yangın kapısı yüksek katlı binalarda zorumlu hale gemiştir. Sadece Yüksek katlı yerlerde değil insanın her olduğu yerleşim yapılarında kullanılmaktadır. Özel yalıtım malzemeleri ile üretilen yangın kapıları sizi alev ve duman etkisinden korumayı amaçlamıştır. Yangın Kapılarında önemli mevzular bulunmaktadır. Yönetmeliğe uygun olması için. Yangın kapısının üzerinde Panik bar bulunması gereklidir. Ayrıca kapının arkanızdan kapanması için yaylı menteşe veya hidrolik bulunması gereklidir. Duman dan korunmak için. Kanat ve kasa üzerinde kesinlikle duman contasının bulunması gerekir.

 

Maltepe Yangın kapısı Fiyatları

Öncelikle şunu belirtmem gerekirse yangın kapısının bellir bir fiyatı vardır. Bu fiyat şu gibi konularda değişmeler göstermektedir. Duvar kalınlığında, ve kapının anarmol büyük olmasında firmamız yangın kapısı üretcisi olduğu için ufak defek ölçülerde fiyat konusunu müşteriye yansıtmamaktadır. Ticaretin bir sefer olacağı gibi bir felsesi bulunmamaktadır. Sonuç itibarı ile bu dünya bir günlük değildir. İnsan insana bir daha lazımdır. Fikri ile yangın kapısı üretimi yapmaktayız.

Neden Yangın Kapısı Üretimi Yapıyoruz? Bu konda bilgi ve deneyim konusunda üretimden montajına kadar deneyimli ve bu işin tüm sıkıntıları yaşadığımız için herhengi bir konuda cözüm üretme yeteneğine sahip olduğumuz için biz acil çıkış kapısı imalatı ve satışı yapmaktayız.

Üretmiş olduğumuz yangın kapıları sertifikalıdır. İtfaye, milli eğitim bakanlığı ve belediye ruhsat işlemlerinde herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Acil durumlarınız için kapılarımız stoklarda mevcuttur. Kapılar ham halde bekletilmektedir. Sonuç itibari ile yapıların renk uyumu ve dekarasyonu açısında renk önem arz etmektedir.

 

• Aydınevler Yanın Kapısı• Büyükbakkalköy  Acil Çıkış Kapısı• Cevizli Yangın Çıkış Kapısı• Feyzullah yangın kapısı kolu• Gülsuyu yangın kapısı firmaları• İdealtepe yangın kapısı panik bar • Küçükyalı yangın kapı contası• Yalı Acil Çıkış Kapısı Fiyatı• Zümrütevler Yangın Kapıları

 

 

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.