Maltepe Yangın Kapısı

08.06.2023
1.065

Yangın kapısı üretimi yapan firmamız müşteri memnuniyetini benimsemiştir. Üretmiş olduğumuz yangın çıkış kapılarının can ve mal güvenliği açısından önem arz etmektedir. Üretici firma olmanın avantajı ile ucuz yangın kapısını son kullanıcıya satmaktayız.

Yeni yönetmelikler ile yangın kapısı yüksek katlı binalarda zorunlu hale gelmiştir. Sadece Yüksek katlı yerlerde değil insanın her olduğu yerleşim yapılarında kullanılmaktadır. Özel yalıtım malzemeleri ile üretilen yangın kapıları sizi alev ve duman etkisinden korumayı amaçlamıştır. Yangın Kapılarında önemli mevzular bulunmaktadır. Yönetmeliğe uygun olması için. Yangın kapısının üzerinde Panik bar bulunması gereklidir. Ayrıca kapının arkanızdan kapanması için yaylı menteşe veya hidrolik bulunması gereklidir. Duman dan korunmak için. Kanat ve kasa üzerinde kesinlikle duman contasının bulunması gerekir.

 

Maltepe Yangın kapısı Fiyatları

Öncelikle şunu belirtmem gerekirse yangın kapısının belirli bir fiyatı vardır. Bu fiyat şu gibi konularda değişmeler göstermektedir. Duvar kalınlığında, ve kapının anormal büyük olmasında firmamız yangın kapısı üreticisi olduğu için ufak defek ölçülerde fiyat konusunu müşteriye yansıtmamaktadır. Ticaretin bir sefer olacağı gibi bir düşüncesi bulunmamaktadır. Sonuç itibarı ile bu dünya bir günlük değildir. İnsan insana bir daha lazımdır. Fikri ile yangın kapısı üretimi yapmaktayız.

Yangın kapısı, yangın çıkış kapısı, yangın merdiveni kapısı

Neden Yangın Kapısı Üretimi Yapıyoruz? Bu konuda bilgi ve deneyim konusunda üretimden montajına kadar deneyimli ve bu işin tüm sıkıntıları yaşadığımız için herhangi bir konuda çözüm üretme yeteneğine sahip olduğumuz için biz acil çıkış kapısı imalatı ve satışı yapmaktayız.

Üretmiş olduğumuz yangın kapıları sertifikalıdır. İtfaiye, milli eğitim bakanlığı ve belediye ruhsat işlemlerinde herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Acil durumlarınız için kapılarımız stoklarda mevcuttur. Kapılar ham halde bekletilmektedir. Sonuç itibari ile yapıların renk uyumu ve deklarasyonu açısında renk önem arz etmektedir.

Yangın kapısı firmamız İstanbul Maltepe de bulunan inşaat veya şahısların ihtiyacı olan yangın kapıların imalatını yapmaktayız. Yangın çıkış kapılarımız E120 Sertifikalı ve panik barlı Kapılardır.

Yangın merdiveni kapısı üzerinde bulunan panik bar ile en kısa sürede çıkış yapmamıza olanak sağlamaktadır.

 

• Aydınevler Yanın Kapısı• Büyükbakkalköy  Acil Çıkış Kapısı• Cevizli Yangın Çıkış Kapısı• Feyzullah yangın kapısı kolu• Gülsuyu yangın kapısı firmaları• İdealtepe yangın kapısı panik bar • Küçükyalı yangın kapı contası• Yalı Acil Çıkış Kapısı Fiyatı• Zümrütevler Yangın Kapıları

 

 

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.