Silivri Yangın kapısı

07.05.2022
984

Silivri Yangın kapısı

Yangın kapısı üretimi yapmaktayız. Firmamızın üretmiş olduğu yangın çıkış kapıları yangın yönetmeliğine uygundur. Özel ölçü ve standart ölçü imalatımız mevcuttur. Acil iskan çalışma ruhsatı için stoklarımızda corner kasa yangın merdiveni kapısı mevcuttur. Özel ölçüye göre yapılan kapıların belli bir üretim aşaması bulunduğu için zaman almaktadır.

Yangın Kapısı imalatçılarının arasında farkımızı size hizmet ve fiyat olarak yansıtmaktayız. Duvarınıza uygun yangın kapısı imalatı ve piyasa fiyatlarına daha ucuz yangın kapısı satışı yapmaktayız.

Yangın Kapısı Fiyatları

Firmamızın standart bir kapı modeli vardır. Bu kapımızın yönetmeliğe uygun bir şekilde ve yaylı menteşelidir. Piyasada bu kapı modelini panik barlı yangın kapısı olarak bilinmektedir.

Yangın çıkış kapısının temel amacı en kısa sürede çıkış yapmanızı sağlamaktır. Kapı üzerinde bulunan panik bar kapıya ait kilit mekanizması olarak kabul edilir. Yönetmelik gereği yangın merdiveni kapısına panik bar haricinde kilit takılamaz.

Yangın kapısı elektro statik boya ile boyanması gereken bir kapıdır. Elektro Statik boya alevi devam ettirmediği için standartlara uygundur.

Yangın kapısının geçiş alanları da  önem arz etmektedir. Yeni yapılarda geçiş alanı 80 cm eski yapılarda 70 cm olarak kabul edilmektedir.

Silivri Yangın kapısı

• Çanta Yangın Kapısı Fiyatı• Merkez Köyler Çanta Yangın Kapısı Fiyatı• Selimpaşa Yangın Kapısı• Silivri Çanta Yangın Kapısı Fiyatı

 

Yangın Kapıları okul, ev, işyeri, hastane, alışveriş merkezlerinde ve insanların toplu yaşam alanlarında bulunması gereken bir kapı türüdür. Bu kapılar sizi ateşe karşı korur. Hayatta kalmanızı sağlar.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.