Yangın çıkış kapısı ikitelli

14.09.2016
366

Acil durumlar insan hayatında her yerde meydana gelebilir. Genel Anlamda insanlar yaşamının büyük bir kısmını kapalı yapılarda geçirmektedir.  Kapalı yapıların can ve mal güvenliği acısıdan iyi şekilde can güvenlik sistemlerinin önlemlerini alacak şekilde dizayn edilmesi önemlidir.  Yagın Merdivenler, Yangın söndürme sistemleri, Yangın tüpü, yangın kapıları bu sayılan ürün gurupları hiç ummadığınız vakitte gerekli olur. Gerekli olduğu vakitte geri dönüşü olmayan olaylara sebep olmaktadır. Bu sebepten dolayı bu ürün guruplarının belgeli olması son derece önemlidir.

Yangın çıkış kapısı ikitelliYangın çıkış kapısı ikitelli

Yangın Çıkış kapılarımız sertifikalıdır. 120 dakika sertifikası olan kapılarımız, panik barlı, yaylı menteşeli ve duman contalıdır. Bu kapımızın montajı oldukça kolaydır. Eli makkap tutan gönyeye göre kapıyı ayarlayabilen herkez montajını yapabilir.

Kapı Özellikleri;

  1. Panik barlı,
  2. Yaylı menteşeli,
  3. Duman Contalı,
  4. Fırın Boyalı,
  5. 120 dakika belgeli
  6. Kanat kalınlığı 62 mm
  7. Panik bar altında destek sacı bulunmaktadır.
  8. Kanat içi özel “Z” Takviyeler bulunmaktadır.
  9. Kanar içi menteşe bölgelerinde destek sacları bulunmaktadır.
  10. Kapının iki çeşit kasa Seceneği bulunmaktadır. Corner kasa ve sarma kasadır.

Corner Kasa Nedir?

Tek tarafınd pervazı olan kapı kasasıdır. Çok geniş duvarlarda ve alcıpen duvarlarda kullanılır. Avrupada en çok kullanılan kasa tipidir. Kasa yanlarından vida ve miller ile sabitlenebilir. Extra olarak Yangına dayanıklı özel köpük kullanılmaktadır.

Sarma Kasa Nedir?

Her iki tarafında pervaz bulunan kasa tipidir. İç kasa ve dış kasa olarak ikiye ayrılır. Akıllı vida yardımı ile kolayca montajını yapabilirsiniz. Temiz görünüm sağlamaktadır. Her duvarın kalınlığına göre özel imalat yapılmaktadır.

Firmamızın stoklarında Milli eğitim bakanlığına, İtfaiye, Sağlık bakanlıklarının ölçülerine uygun stok kapıları bulunmaktadır. Türkiyenin her yerine ambar aracılığı ile kapı gönderimi yapılmaktadır. Gönderilen tüm kapılar, Özenle ambalajlanmaktadır.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.