Yangın Kapıları Bursa

21.09.2016
653

Yangın Kapıları BursaYangın Kapıları Bursa

Bursa firmaları arasında en iddalı yangına dayanıklı acil çıkış kapısı üretimi ve satışı yapan firmayız. Kapılarımız Yönetmelik panik bar, yaylı menteşe ve duman contalıdır. Ayrıca firmamızın üretimini yapmış olduğu acil çıkış kapıları 120 dakika yangına dayanıklıdır. Yangın merdiveni üzerine ve yangın hollarine takılan kapılarımızın içi izole malzeme ile doludur.

Yangın Çıkış Kapıları bursa için önem arz eden bir kapıdır. Gün geçmiyorki üzücü yangın haberler almayalım. İnsanın olduğu yerde yangın riski oldukça fazladır. Bu sebepten dolayı can ve mal kayıplarını azaltmak için yönetmelik gereğince yapılması zorunlu olan acil çıkış kapılarında sertifikalı olanları tercih edelim.

İtfaiye’den gelen görevliler acil çıkış kapısı sertifikası’nı size sorar ve sizde taktim edersiniz. Sonra gelen görevli kapı üzerinde bulunması gereken akseuarların çalışırlığını kontrol etmek için kapıyı genellikle 1 sefer dener ve kapı yüzeyine bir tıklama işi ile kapının içinin dolu olup olmadığı kontrol edilir. Son olarak resmi belgelendirmek amacı ile kapının görsel resmi çekilir.

Bursa Yangın Kapısı Fiyatı;

Firmamız özel ölçüde imaalat yaptığı gibi stoklarında standartlara uygun yangın kapısı bulundurmaktadır. Güncel Yangın Kapısı Fiyatları için iletişime geçmeniz yeterlidir.

Yangın Kapısı Montajı;

Firmamızın kapılarının montajı oldukça kolaydır. Eli makkap tutan herkez kolaylık ile yapabilir. Kapı üzerinde bulunan panik bar mekanizmalarının vida yerleri herşey bellidir.

Acil Çıkış Kapıları Nerelerde Kullanılmaktadır.

Hastane, Okul, Yurt, Pansiyon, Otel, Yüksek Katlı binalar, Alışveriş merkezleri, Spor Salonları, Anaokulları, Devlet kurumları, Özel Şirketler ve devlet kurumlarında acil çıkış kapıları yönetmelikler ile zorunlu hale getirilmiş özel kapılardır.

Yangın çıkış kapıları hakkında bilgi almak için ve sipariş vermek için iletişime geçmeniz Yeterlidir. Yapılan her iş için sözleşme yapılamktadır.

 

 

 

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.