Yangın Kapısı Adana

02.06.2020
1.851

Firmamız yangın kapısı üretimi ve satışı yapmaktadır. Üretici firma olduğumuz için özel ölçü yangın kapısı Firmamız İstanbul firmasıdır. Stoklarında acil çıkış kapıları bulundurmaktadır. Türkiye’nin her yerine yangın kapısı gönderimi yapılmaktadır.Yangın Kapısı Adana, Yangın merdiveni kapısı adana, Yangın Çıkış Kapısı Adana

Yangın Kapısı Adana

kapı üreticisi denince akla ilk biz gelmekteyiz. Sebepler ise başında ise tecrübe gelmektedir. Tecrübelerimizi tecrübeyle birleştirdik yangın kapısında ezber bozduk. Bizim felsefemiz tekerleği tekrar icat etmek değil, Tekerleğin üstünde bir teknoloji ile karşınızda çıkabilmek.

Firmamız Yangın kapılarında standart kullanılan bazı malzemeler yerine yangına daha uzun süre dayanabilen hafif malzeme seçmekteyiz. Sebeplerimiz arasında üretimde hız ve montajda hız yakalamış olduk.

Üretimini yapmış olduğumuz yangın kapıları yangın yönetmeliğine uygundur. Firmamız başka firmalar gibi bunu eklerden bu para mantığı yoktur. Sonuç itibarı ile kapılar sertifika için ne aksesuar kullanılıyorsa sonrasında da o kullanılmalıdır. Aksi Taktirde yangın yönetmeliğine aykırı olur.

Adana belediyesi, itfaiyesi üzerine düşen görevi en iyi şekilde yapmaktadır. Denetimlerdeki bu sıkı takip’in temel amacı insanların can güvenliğini korumaktır.

Yangın Kapısı Firması Adana

Yangın Kapısı Adana, Yangın Çıkış Kapısı Adana, Yangın Merdiveni Kapısı Adana, Yangın Kapıları Adana, Sertifikalı Yangın Kapısı, Yangın Merdiveni Kapısı

Firmamız Türkiye hatta dünya üzerinde yangın kapısı gönderimi yapmaktadır. Özel projelerinizde yangın kapılarınızın gönderimi ve montaj işlemleri yönetmeliğe uygun şekilde uygulanmaktadır. Yangın kapısının aksesuarlarının çalışır durumda olması sizin can sağlığınız açısı dan önem taşımaktadır.

Yangın Kapısı Fiyatı Adana

Firmamız üretici firma olduğu için diğer firmalara oranla daha uygun fiyata yangın kapısı satışı yapmaktadır. Yangın kapılarında güncel fiyatlar için iletişime geçmeniz. Yangın kapısının nasıl olması gerektiği ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Adana Yangın Kapısı Özellikleri

  • 120 Dk Sertifikalı,
  • Çelik Panik Bar Kilit Sistemli,
  • Yaylı Menteşeli,
  • Duman Contalı,
  • Elektro statik boya,
  • 62 mm Kanat kalınlığı içi izole malzemeli,

 

Yangın Kapısı nerede kullanılmaktadır?

Okul, Hastane, Yurt, Pansiyon, Yüksek katlı yapılarda, işyeri gibi yerlerde kullanılmaktadır.

Adana Yangın Kapısı Kilidi Panik Bar modelleri;

Panik Bar Adana, Panik Bar, Adana Panik Bar

Panik Bar

Panik Bar Adana, Panik Bar, Adana Panik Bar

 

 

Ziyaretçi Yorumları (1)