Yangın Kapısı Dwg

18.03.2016
4.233

kapi_dwgYangın Kapısının detayını çizmek belgelendirmek için gerekli bir çizimdir. Dwg çizim autcad’de yapılmaktadır. Bu çizim firmadan firmaya değişmektedir. Değişme sebebi her firmanın almış olduğu sertifkanın farklı olmasıdır. Bazı firmalar 30 dakika sertifika alırken bazı firmalarda bizim gibi 120 dakika ve üzeri sertifikası bulunmaktadır. Basit anlatımla oldu ama 30 dakikaya kullanılan malzeme ile 120 dakikalık sertifika alınmaz.

Yangın Kapısı Dwg

Firmamız bu konuda deneyimli olduğu için ücretli olarak dwg çizimleri ve yangın kapısı testte girmeden önce ücretli danışmanlık vermektedir.

Ayrıca şunu belirtmek isterim. Süt içmek için inek almaya gerek yok. Yangın Kapısı sertifikası, eleman, üretim için tesis kurmak bir sürü maliyet. Tecrübe olarak şunu paylaşmak isterim. Yangın kapısı üretim tesisi açmak yerine bayi olmak daha mantıklıdır.

Ne Zaman Yangın Kapısı Tesisi Açmalısınız?

Üretim demek sorumluluk demektir. Bu sorumluluk altında ayda 700 tane Yangın kapısnın sorumluluğuna girebildiğiniz zaman yangın kapısı üretim yeri açabilirsiniz.

Peki ben ne yapmalıyım?

Kısa yoldan teklifimizi söylemek gerekirse Bayimiz olun. Konu ile ilgili bilginiz yoksa bayimiz olun birlikte kazanalım. Konu ile bilginiz olsa bile çelik aksama çözüm getirmek oldukça zordur.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.