Yangın Kapısı Kayseri

06.05.2024
2.143

Kapının üretim diyarı olarak bilinen kayseri de kapı üreticisi fazla olduğu için kapı fiyatlarının ucuz olduğunu söylemek daha doğru olur. Kayseri de değil artık her yer de her şeyin ucuzunu bulmak mümkündür.  Yangın Kapısı Kayseri Ezberleri bozan firmamız İstanbul da ucuz Yangın Kapısı İmalatı yapmaktadır.

Yangın çıkış kapısı kayseri

Firmadan  kaliteli ve seri yangın kapısı üretimi yapmaktadır. Kapılarımız yangın yönetmeliğe uygundur.

Yangın kapısı fiyatları kayseri

İstanbullun en hızlı ve ucuz kapı üreticisi olarak, kayseri firmalarından ucuz yangın kapısı imalatı ve satışı yapmaktayız. Üretmiş olduğumuz yangın kapıları  “yangın kapısı teknik şartname” göre hazırlanmaktadır.

Panik barlı Yangın Kapı kayseri

yangın kapısı kayseri

Yangın Kapısı Kayseri Firmamız üretmiş olduğu tüm acil çıkış kapıları üzerinde panik bar mevcuttur. Opsiyonlu olarak arkaya oynar kolda takmaktayız.

Üretmiş olduğumuz yangın çıkış kapıları yangın yönetmeliklerine uygundur. Yangın merdiveni kapısı da denilmektedir. Yangın merdiveni kapısı üzerinde standart olarak panik bar bulunmaktadır. Panik bar bildiğiniz üzere yangın kapılarında olmazsa olmaz kilit sistemidir.  Yangın kapıları yönetmelik gereği kendini kapatır sistemde olmalıdır. Yangın kapısı üzerinde olan bayanında yönetmelik gereği yangını  devam ettirmeyen boya olmalıdır.

yangın kapısı teklifi almak için ve yangın kapısı  ile ilgili tüm sorularınız için mail veya

arayın.

İster stoktan ister özel yangın ölçüde yangın çıkış kapısı fabrikamızdan aynı gün teslim yangın çıkış kapılarımız ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Temel amacımız en kısa sürede kaliteli yangın kapısı üretimi  satışı yapmaktadır. E120 Belgeli olan yangın çıkış kapılarımız üzerinde panik bar kilit mekanizması bulunmaktadır. Bu kilit sistemi Yangın merdiveni kapılarında kilit sisteemi olarak kullanılmaktadır.

Yangın Kapısı Kayseri firması olarak ana fabrikamız istanbul’da bulunmaktadır. İstanbuldan Tüm Türkiyeye Yangın kapısı gönderimi Yapmaktayız.

https://redfiredoor.com/yangin-kapisi-kayseri/

Ziyaretçi Yorumları (5)
 1. Memiş ŞİŞMAN dedi ki:

  kahramanmaraş pazarcık daki yurt şantiyemiz için yangın ve yangına dayanıklı şaft kapakları fiyat istiyoruz

 2. Osman koçak dedi ki:

  2 adet tekli
  1 çift kanat
  Kapı
  Montaj dahil fiyatı nedir

 3. ömer bulut dedi ki:

  kayseri erkilette ki inşaatıma 11 adet 150/210 ölçülerinde ve 22 adet 90/210 ölçülerinde sertifikalı yangın kapı + montaj fiyat verebilirmisiniz.

 4. Hidayet güneş dedi ki:

  3 adet yangın kapısı takılması size ayit mimarsinan osb de. Fiyat ne olur

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Hiyayet bey Yangın çıkış kapısı teklifiniz. Belirtmiş olduğunuz mail adresinize gönderilmiştir.

   Kolay Gelsin iyi çalışmalar dileriz.