Yangın kapısı menteşeleri

09.02.2016
365

Yangın Kapısı Menteşesi Nasıl Olmalıdır?

acil çıkış kapısını taşayabilecek malzemeden ve uzun kullanımlı olması gerekir. Bu konuda çok düşünemketense TSE bizim adımıza yapıyor zaten. Bunların hepsinin analizi yapan tse kapının ömrünü hatta kaç derece sıcaklığa dayanabileceğinizi bizim adımıza yapmaktadır.

Bu konuda Türk Standatları Endüstrisin ne kadar teşekkür etsek azdır. Bu sertifikalama işleri olmasa günlük yaşamımız dahada zorlaşaçaktır.

Satın almış olduğunuz ürünlerin üzerinde TSE onaylı olup olmadığını kontrol ediniz.

Firmamıza gelince bunca konuşmanın ardından TSE’siz ürün kullanıcak değiliz. Türk Standarlarının Belgelendirmiş olduğu, kurulumu kolay bir yangın menteşesi  kullanmaktayız.

Hatta kullanımın ve kurulumun kolay olduğunu firmamıza gelen arab müşterin hemen dikkatini çekti ve yangın kapımızın işlevsel olarak ve görsel olarak başarılı bulduklarını söylediler.

Kullanmış olduğumuz yangın kapısı Menteşesi Kendinden yaylı sistemlidir. Bu demek oluyorki kapının otomatik kapanmasını sağlıyor. Ayrıca bu sistemin bize sağlamış olduğu faydalarda bulunmaktadır. Yaylı menteşe sistemi sayesinde exstra olarak hidrolik almak zorunda kalmıyoruz.

Hayat kalitesini belirleryen ana unsur olarak olarak firmamız, kolay kurulum, uzun ömür ve Kaliteli ürün. Bunları hedef alarak üretim yapmaktadır.

Yangın Kapısı Menteşeleri

Seri Kapı üretici olarak size tavsiyem, kurulumu ve hata yapa olasılığınız az olan bir menteşe kullanmanızı öneriyorum. Niye böyle bir öneride bulunduğumu açıklayım.

Herşey paylaştıkca güzel. Yangın Kapısı üretimi düşünen arkadaşarın iletişime geçmesi yeterlidir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.