Yangın kapısı menteşeleri

02.07.2023
1.659

Yangın Kapısı Menteşesi Nasıl Olmalıdır?

Acil çıkış kapısını taşıyabilecek malzemeden ve uzun kullanımlı olması gerekir. Bu konuda çok düşünmektense TSE bizim adımıza yapıyor zaten. Bunların hepsinin analizi yapan TSE kapının ömrünü hatta kaç derece sıcaklığa dayanabileceğinizi bizim adımıza yapmaktadır.

Bu konuda Türk Standartları Endüstrisin ne kadar teşekkür etsek azdır. Bu sertifikalandırma işleri olmasa günlük yaşamımız daha da zorlaşacaktır.

Satın almış olduğunuz ürünlerin üzerinde Sertifikalı onaylı olup olmadığını kontrol ediniz.

Firmamıza yangın yönetmeliklerine uygun sertifikalı kapı imalatı yapmaktayız. Türk Standartlarının Belgelendirmiş olduğu, kurulumu kolay bir yangın menteşesi  kullanmaktayız.

Teknik oda Kapısı, Teknik Oda Kapıları, İstanbul teknik oda kapıları

Kullanmış olduğumuz yangın kapısı Menteşesi Kendinden yaylı sistemlidir. Bu demek oluyor ki kapının otomatik kapanmasını sağlıyor. Ayrıca bu sistemin bize sağlamış olduğu faydalarda bulunmaktadır. Yaylı menteşe sistemi sayesinde ekstra olarak hidrolik almak zorunda kalmıyorsunuz.

Hayat kalitesini belirleyen ana unsur olarak olarak firmamız, kolay kurulum, uzun ömür ve Kaliteli ürün. Bunları hedef alarak üretim yapmaktadır.

Yangın Kapısı Menteşeleri

Yangın kapısı üreticisi olarak size naçizane tavsiyem. Almış olduğunuz yangın çıkış kapıları kasa kanat halinde teslim almanızdır. Aksi taktirde üretimden doğan bir yanlışlıkla baş başa kalabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.