Yangın Danışmanı

Yangın Danışmanı

Yangın yönetmeliği, bildiğiniz üzere deprem yönetmeliği gibi zorunlu bir uygulamadır. Ülkemizde olan 19 ağustos depremi ile deprem yönetmeliğinin önemi devlet tarafından anlaşılarak 1999 yılından bu yana yapılarda uygulanmaktadır. Daha önce uygulansa da denetim olmadığı için, yapıyı yapan müteahhitlerin bir çoğu uygulaması nedeni ile bir çok ölüm gerçekleşmiştir.

Yangın yönetmeliği de yangın olaylarının artması önem kazanmış bir yönetmeliktir. devlet tarafından yönetmelikler ile kontrol sistemleri ile son derece sıkı bir işlem uygulanmaktadır. Adana da  gerçekleşen yurt yangın olayın ciddiyetini belirlemiştir. Haberleri takip ettiğimiz her gün gün geçmiyor ki yangın haberi almayalım. örneğin Google haber kısmında arama yaptığınızda günde ortalama Türkiye de 5 yangın çıkmaktadır. Can ve mal kaybını en aza indirmek için, Yapının durumuna Yangın merdiveni, yangın kapısı, kaçış yönleri, sprinter sistemleri ve yangında güvenli kaçış alanları için yangın koridorları oluşturulmaktadır.

Firmamız belge alma garantili yangın danışmanlığı hizmeti vermektedir. İstanbul’da hizmet veren bir firmadır.

Türkiye’nin Önemli Yangın Danışmanları

  • Reddoor Yangın Danışmanlığı
  • Yangın danışmanı Abdurrahman kılıç
  • Yangın danışmanı Tuncay akdağ
  • Yangın danışmanı Kazım
  • Yangın danışmanı olmak için
  • Alara yangın danışmanı
  • Karina yangın danışmanı

ismi gecen firma ve Şahıslar iş bitirme garantili yangın danışmalığı Hizmeti vermektedir.

Add a Comment

© Copyright 2019, Reddoor Yangın Çıkış Kapıları
Yangin kapisi,YANGIN KAPISI, Yangin kapisi, yangin kapisi, test raporlu yangin kapilari, sertifikali yangin kapisi, panik barli yangin kapisi, Istanbul yangin kapisi, yangin kapisi, yangin kapilari, yangin kapisi, yangin kapisi fiyatlari, uygun yangin kapisi, ucuz yangin kapisi, ucuz yangin kapilari, 30,60,90,120,180 dk yangin kapisi, yangin kapisi imalati, yangin kapisi fiyatlari, yangin kapisi sartnamesi, yangin kapisi teknik sartnamesi, yangin kapisi özellikleri, yangin kapisi yönetmeligi, panik barli yangin kapisi, Yangin kapisi istanbul , yangin kapisi fabrikasi, ikiteli yangin kapisi, Teknik oda Kapisi